איירין אבזגאוז
מייסדת שותפה ו-VP Product
Cymmetria

איירין אבזגואז היא בוגרת מדמ״ח וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה, ובעלת ניסיון של כ-15 שנים בתחום הסקיוריטי. את הקריירה היא החלה בתפקידים טכניים (בעיקר penetration testing), ומשם הגיעה לתפקידי פרודקט. היא מספרת שבשנים האחרונות האהבה הגדולה שלה בפן המקצועי היא בתפקידי הובלת מוצר בסטארטאפים - משלב ההקמה או בשלבים מאוד מוקדמים ועד לשלב ה-scale הבוגר והיציב. היא שימשה סמנכ״לית מוצר ב-Dyadic (סטארטאפ בתחום ההצפנה); סמנכ״לית מוצר ומחקר ב-Seeker Security (נרכשה על ידי Synopsys Coverity); ובשנתיים האחרונות היא מייסדת שותפה ו-VP Product ב-Cymmetria.

על איזה מוצר את עובדת כיום?

MazeRunner, מוצר סייבר סקיוריטי בתחום הטעיית תוקפים.

מהו האתגר הכי משמעותי שאיתו התמודדת עם כניסתך לתפקיד?

האתגר הכי משמעותי במוצר חדש, בעיקר בתחום הסייבר לארגונים גדולים, הוא להבין את המכנה המשותף בין הטכנולוגיה והחזון של היזמים לבין דרישות השוק. לקחת את מה שהשוק באמת צריך, את מה שמביא ערך משמעותי ושהלקוחות מוכנים לשלם עבורו, ואז לדלוור את זה בצורה הטובה ביותר.

מהו המוצר שאת לא יכולה בלעדיו?

אוזניות. בימים אלה Bose QC35 לביטול רעש, ו-Bowers & Wilkins P7 לנפש.

בעיקר בתחום הסייבר לארגונים גדולים, האתגר הוא לקחת את מה שהשוק באמת צריך, את מה שמביא ערך משמעותי ושהלקוחות מוכנים לשלם עבורו, ואז לדלוור את זה בצורה הטובה ביותר

מה זה אומר להיות מנהלת מוצר?

מנהל מוצר טוב משלב ארבע יכולות עיקריות: תקשורת מעולה ואמפטית עם הלקוחות, הבנה מעמיקה של התחום, יכולת לבנות ולהריץ תהליכים מסודרים, והיכולת ולתקשר בצורה יעילה ברורה עם דרגים שונים ותפקידים שונים בארגון.

באילו כלים את משתמשת הכי הרבה בעבודתך?

אימייל, whatsapp, Jira, Trello, Balsamiq.

מה העובדים שלך לא יודעים עליך?

אחד החלומות המשמעותיים שלי לגיל יותר מאוחר הוא ללמוד ביולוגיה וככל הנראה לעסוק במחקר בתחום; וגם שבתקופה האחרונה פיתחתי חיבה לספרים על מלחמת האזרחים של ארה״ב.

על איזה מוצר שלכם הכי נהנית לעבוד?

ActiveSOC, מוצר שעושה אוטומציה לתהליכי ההטעייה. בעיני הוא משול לשליחת רובוטי deception לטיפול באירועי סייבר.

צילום: ארתור פורר

שיתוף